Oro Verde Chanca Piedra 50 g

Oro Verde Chanca Piedra 50 g

Doporučená ponuka SOS Lekáreň

Na sklade • 1 variant2,99 €92 % • 1 357×Ďalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,42 €99 % • 2 296×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,29 €98 % • 38 068×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €98 % • 42 498×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €41×Ďalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Funguje, je to dobrá vec..

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Produkt je veľmi dobrý, konečne existuje niečo účinné na ľadvinové kamene. Tento produkt ma doslova zachránil, bol som v nemocnici s ľadvinovým kameňom (lebo som to nepil cca pol roka) a vzhľadom k tomu že som to rýchlo začal piť, som mal hospitalizáciu s ľadvinovým kameňom v ľahkom priebehu. Vyhol som sa narkóze, operácii a za tri dni som bol doma. Kameň potom vyšiel asi za týždeň cca 4mm.

Normálny čaj, ako pomôže ďalej - uvidíme

Produkt nemá žiadne parametre.

Chanca Piedra sa vyskytuje v dažďovom amazonskom pralese, na Bahamách, v Južnej Indii a Číne. Rod Phyllanthus, do ktorého Chanca Piedra patrí, obsahuje viac ako 600 druhov tráv, krovín, jednoročných alebo dvojročných rastlín. Phyllanthus niruri má vďaka svojmu zloženiu blahodarné účinky. Španielsky názov Chance Piedra znamená "Brzda alebo rozbíjač kameňov".

Chanca Piedra je doposiaľ veľmi používaná v ľudovej medicíne Južnej Ameriky, kde dosahuje veľkú popularitu.

Zaujímavosť: Chanca Piedra získala svoju prezývku, pretože je po generácie používaná natívnymi indiánskymi kmeňmi pre svoju schopnosť eliminácie kameňov v oblasti žlčníka a obličiek. Tradičné použitie Chanca piedry pri eliminácii žlčníkových a obličkových kameňov bolo vedecky potvrdené klinickým výskumom, vykonaným v roku 1999 Capmosem et col. S extraktom Chanca piedry, ktorý potenciálne spomaľoval (bez závislosti efektu na koncentrácii) kryštalizácii oxalátu vápnika (blokoval tvorbu kamienkov).

Priaznivé účinky Chanca Piedra

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku CHANCA PIEDRA cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

• priaznivo vplýva na funkcie obličiek
  • prispieva k ochrane pečene
  • Chanca Piedra podporuje trávenie a zažívanie
  • používa sa na odbúravanie kyseliny močovej

Zloženie Chanca Piedra

Sušené mletá bylina Phyllanthus niruri L.

Chanca Piedra dávkovanie

Odporúčaná dávka pre dospelých je 2 krát 300 ml nálevu denne a pre deti od 3 rokov 2 krát 100 ml denne. Nálev pripravíme v pomere 5 : 1000, teda 5 g (1 polievková lyžica) zmesi zalejeme 1 litrom horúcej vody a necháme lúhovať 5 minút. Potom nálev scedíme a môžeme dochutiť napríklad medom.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Funguje, je to dobrá vec..

Normálny čaj, ako pomôže ďalej - uvidíme

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Na základe recenzií a hlavne odporúčania známeho na čaj CHANCA PIEDRA, jeho osobných skúseností, veľmi dobrých skúseností, konkrétne pri kolike oblickovej....
    O čaji CHANCA PIEDRA -rozbijac kameňov, tak som sa rozhodla tiež ho zakúpiť.
    Bohužiaľ v čase keď som ho najviac potrebovala nebol na sklade ale komunikácia s obchodom bola na profesionálnej úrovni a čaj hneď ako bol na sklade , zaslali....
    Ďakujem

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Čaj je močopudný, podporuje obličky a súčasne podporuje lymfu, aby sa hybala a neukladala sa voda v tele. je to skvely čaj.

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Produkt som zakúpil na základe odporúčania a skúsenosti môjho známeho. Zatiaľ účinok neviem posúdiť.