Serafín Močový měchýř bylinný čaj sypaný 50 g

Balenie
sypané
Druh čajov
bylinné

Český kvalitný sypaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, chránené ochrannou známkou, určený na konkrétny problém. Odporúčame doplniť tinktúrou: Brusnica, Kapucínka

Aktívne látky

• Zlatobýľ (vňať) podporuje močový mechúr a močové ústrojenstvo
  • Medvedica (list) podporuje močový mechúr a imunitu
  • Ihlica (koreň) pôsobí pri infekcií močových ciest

Príprava

Jednu polievkovú lyžicu zmesi zalejeme 0,25 litrom vriacej vody a necháme 15 minút vylúhovať, potom scedíme. Odporúčame piť 2-3 x denne.

• hneď účinkuje

• Ťažkosti prešli

• Veľká spokojnosť

Spokojnosť

• Som spokojný
  • , zakúpené v Serafin – prírodné produkty

Čaj je výborný, okamžite zmierňuje priebeh zápalu - obvykle musím ísť ihneď na pohotovosť, lebo do 3h ide zo mňa viditeľne krv.. a vďaka čaju som vydržala do nasl. dňa celkom v pohode. Je neporovnateľný s hocijakými inými produktami vrátane tabliet a práškov (a to som asi vyskúšala už všetko na svete...). Pri miernejšom priebehu asi aj úplne vylieči, pri rýchlom priebehu odporúčam, aby pacient prečkal noc a nemusel ísť na urgent a hľadať otvorenú lekáreň v okruhu 100km.

• , zakúpené v Serafin – prírodné produkty

Mavam recidivujucu IMC a po dobrati antibiotik som opat citila diskomfort.. obcas sa mi to do par dni vrati, ale nahodou som sa dostala k tomuto caju a po 3 tyzdnoch od dobratia liekov mi je dobre. Nikdy mi nepomahali brusnice, urinal, nic volnopredajne a ani ajurvedsky caj apod. Tento caj vo mne vzbudil doveru :)